امروز: دوشنبه، 23 تیر 1399   مصادف با: Monday, 13 July 2020  

رئیس جامعه خیرین مدرسه ساز کشور: 36 آموزشگاه خیرساز لرستان تا پایان سال به بهره برداری می رسد


رئیس جامعه خیرین مدرسه ساز کشور: 36 آموزشگاه خیرساز لرستان تا پایان سال به بهره برداری می رسد

 

رئیس جامعه خیرین مدرسه ساز کشور گفت: هم اکنون ۳۶ آموزشگاه توسط خیرین مدرسه سازدر سطح استان لرستان در حال ساخت است که تا پایان سال تحویل آموزش و پرورش خواهدشد.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان نوسازی مدارسکشور، دکتر محمدرضا حافظی در مراسم افتتاح آموزشگاه خیرساز شهدای ذلقی الیگودرز بااشاره به اینکه نهضت عظیم مدرسه سازی هم اکنون به یک جنبش بزرگ مردمی در عرصهکارهای خیر تبدیل شده است، گفت: جامعه خیرین مدرسه ساز کشور طی دو دهه فعالیت مستمرو افتخار آفرین توانسته است کمک بزرگی برای دولت در توسعه فضاهای آموزشی کشورباشد.

 

وی با بیان اینکه کمک به ساخت و توسعه مدارس کمکبه رشد و شکوفایی استعدادهای فرزندان این مرز و بوم است، اظهار داشت: هر کس بهاندازه توان و وسع خود می تواند در این راه مقدس که در واقع کمک به فرزندان خودشاناست قدم بردارد و ما امیدواریم این امر مقدس در جای جای جهان به عنوانیک فرهنگ غنی و ارزشمند، نهادینه شود.


بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .

نظرات این مطلب :

نام شما
ایمیل شما


پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
کد را وارد کنید

معرفی طرح های مشارکت

اتصال به درگاه

جشنواره ها