امروز: دوشنبه، 12 خرداد 1399   مصادف با: Monday, 1 June 2020  

دیدار با خیرین مدرسه ساز استان لرستان


دیدار با خیرین مدرسه ساز استان لرستاندیدار با خیرین مدرسه ساز استان لرستان

 

 

مهندس محمدرضا حیدری مدیر کل نوسازی مدارس لرستان با هیئت همراه به مناسبت شهادت سپهبد شهید قاسم سلیمانی در شهرستان خرم آباد باحاج علی اکبر واشانی پدر شهید ارسلان واشانی دیدار کرد.

ب مهندس حیدری در این دیدار ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی بیان کرد: پدران شهدا اسوه‌های بی‌بدیل صبر و استقامت هستند که باتربیت فرزندانی دلاور و از خود گذشته، در دفاع از کشور و انقلاب اسلامی نقش‌آفرین بودند.

وی در ادامه افزود: ما از شما خانواده‌های شهدا شرمنده هستیم و با تمام توان برای یاری و همراهی شما کوشش می کنیم،در این سالیانی که با شهدا زندگی می‌کنیم حضور و حمایت معنوی آنان همیشه یاری دهنده و راهگشای ما بوده است.

مدیر کل نوسازی مدارس لرستان افزود:خانواده‌های شهدا مظهر ایثار و فداکاری هستند و تکریم و تجلیل از آن‌ها باید در برنامه مسوولان قرار گیرد و حفظ آرمان شهدای والامقام و تکریم خانواده‌های معظم شهدا همواره موجب دلگرمی مسوولان در انجام وظایف محوله و خدمات‌رسانی می‌شود.

لازم به ذکر است که خیر گرانقدر آقای حاج علی اکبر واشانی تاکنون ۲باب مدرسه احداث نموده است که یک باب مدرسه ۹ کلاسه مشارکتی شهید ارسلان واشانی در ناحیه یک خرم آباد و یک باب مدرسه ۶کلاسه حاج علی اکبر واشانی در ناحیه ۲ خرم آباد می باشد.


بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .

نظرات این مطلب :

نام شما
ایمیل شما


پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
کد را وارد کنید

معرفی طرح های مشارکت

اتصال به درگاه

جشنواره ها