امروز: چهارشنبه، 25 فروردین 1400   مصادف با: Wednesday, 14 April 2021  

کلنگ زنی مدرسه ۶ کلاسه چشمه خانی نورآباد


 کلنگ زنی مدرسه ۶ کلاسه چشمه خانی  نورآباد کلنگ زنی مدرسه ۶ کلاسه چشمه خانی  نورآباد

 

 

 کلنگ زنی مدرسه ۶ کلاسه چشمه خانی  نورآباد

 

به همت اداره کل نوسازی مدارس لرستان و با مشارکت خیرین آقایان اکبری و ولی پور، مدرسه ۶ کلاسه روستای چشمه خانی در  زمینی به مساحت ۲۰۰۰ متر مربع که توسط خیرین اهدا شده، در ۱۰۰۰ متر مربع زیربنا با سازه بتنی و با اعتبار ۲ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان کلنگ زنی شد.

 

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان لرستان ، با حضور غفوری نژاد سرپرست نوسازی مدارس استان ، فلاح پوری ذیحساب ، خرم آبادی معاونت مشارکتهای مردمی ، تیموری مدیر آموزش و پرورش نورآباد و آقایان اکبری و ولیپور خیرین مدرسه ساز ، کلنگ مدرسه ۶ کلاسه روستای چشمه خانی نورآباد به زمین زده شد.

 

تیموری مدیر آموزش و پرورش نورآباد در این مراسم،گفت: کار شناسایی مدارس نیازمند ساخت و مرمت در شهرستان نورآباد به نحو شایسته ای توسط نوسازی مدارس انجام گرفته و در این راستا تا کنون عملیات اجرایی ۲۳ مدرسه به اتمام رسیده و یا تا حد قابل توجهی انجام گرفته است.

 

 

وی در ادامه افزود : روستای چشمه خانی با دارا بودن ۳۶۰ دانش آموز در دو شیفت و موقعیت مهاجر پذیری آن ، شدیدا نیازمند فضای آموزشی مناسب بود که بحمدالله نوسازی مدارس با توجه ویژه به این روستا ، برای رفع این کاستی اقدام کرده است.

 

 

 مهندس غفوری نژاد در این مراسم افزود: در شهرستان نورآباد ۱۴ مدرسه با ۷۳ کلاس درس و با مجموع اعتبار ۲۹ میلیارد تومان توسط اداره کل نوسازی مدارس در دست اجراست که با توجه به پراکندگی  شهرستان ها ، بیش از ده درصد اعتبارات ساخت و توسعه فضاهای آموزشی را به خود اختصاص داده است.

 

وی در ادامه تصریح کرد : از تعداد ۱۴ پروژه در دست اجرا در نورآباد  ۶ پروژه با ۲۸ کلاس درس و اعتبار ۱۲ میلیارد تومان توسط خیرین در دست اجرا می باشد که جذب و اقناع خیرین برای ساخت این مدارس مرهون زحمات بی شائبه و شبانه روزی آقای خرم آبادی معاونت مشارکتهای نوسازی مدارس است.

 

سرپرست نوسازی مدارس استان در ادامه بیان کرد : در جهت استاندارد سازی سیستم های گرمایشی مدارس نورآباد از سال ۱۳۹۲ تا ۱۳۹۸ بیش از ۱۵۰ مدرسه با ۶۱۶ کلاس درس و با اعتبار ۳ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان به سیستم های گرمایشی استاندارد مجهز شده اند.


بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .

نظرات این مطلب :

نام شما
ایمیل شما


پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
کد را وارد کنید

ورود به سایت

سامانه پیامکی

آخرین افتتاحیه ها

آمار سایت

معرفی طرح های مشارکت

اتصال به درگاه

جشنواره ها