امروز: دوشنبه، 13 آذر 1402   مصادف با: Monday, 4 December 2023  

دیدار با خیرین


دیدار با خیرین

به گزارش خانه لرستان ، در هفتمین روز از ماه مبارک رمضان ، یونس بهاروند مدیر کل نوسازی مدارس لرستان با افشار پدر بلوط ایران و از فعالان محیط زیست کشور و آقای عزیزی خیر مدرسه ساز دیدار کرد.

بهاروند در دیدار با افشار اظهار داشت : ایجاد فضای مفرح و نشاط آور در محیط های مدارس ضرورتی اجتناب ناپذیر است و بر همین اساس از مهندس افشار دعوت می کنم با مرتبط کردن نوسازی مدارس و دیگر فعالان محیط زیست زمینه ساز آموزش دانش آموزان برای حفظ محیط زیست و ارتقای شاخص های این امر مهم ، یاریگر ما باشند.

در ادامه وی با حضور در منزل آقای عزیزی خیر ارجمند مدرسه ساز ضمن تبریک فرارسیدن سال نو و حلول ماه مبارک رمضان ، از ایشان بدلیل مشارکت در ساخت مدارس برای کودکان لرستانی و ایجاد عدالت آموزشی تقدیر و سپاسگزاری کرد .

شایان ذکر است در این دیدارها ، یداله امیری و مرتضی خرم آبادی معاونت های توسعه مدیریت و پشتیبانی و مشارکتهای مردمی نوسازی مدارس لرستان ، بهاروند را همراهی کردند .


بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .

نظرات این مطلب :

نام شما
ایمیل شما


پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
کد را وارد کنید

اتصال به درگاه

معرفی طرح های مشارکت

جشنواره ها