امروز: دوشنبه، 28 خرداد 1403   مصادف با: Monday, 17 June 2024  

برگزاری مراسم یادبود خیر مدرسه ساز زنده یاد حاجیه خانم طلعت توتونچی


برگزاری مراسم یادبود خیر مدرسه ساز زنده یاد حاجیه خانم طلعت توتونچی

 

برگزاری مراسم یادبود خیر مدرسه ساز زنده یاد حاجیه خانم طلعت توتونچی

‌به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان لرستان،مراسم یادبود حاجیه خانم طلعت توتونچی عصر روز چهارشنبه ۲۵ آبان جاری با حضور نماینده ولی فقیه در استان ،مدیران کل آموزش و پرورش و نوسازی مدارس استان ،جمعی از مسئولان استانی ، تعدادی کثیری از فرهنگیان و دانش آموزان و با حضور بازماندگان این عزیز سفرکرده در یکی از مدارس احداثی ایشان که مزین به نام دخترفقیدش زنده یاد فروزان حیدری می‌باشد برگزار شد.

بهاروندمدیرکل نوسازی مدارس استان با تسلیت فقدان این خیر فرهیخته به مردم شریف استان لرستان ، اظهار داشت؛ اقدامات این خیر نیک اندیش در ساخت فضاهای آموزشی توشه ای پر بار برای آخرت آن مادر مهربان به همراه خواهد داشت و یاد این عزیز تا ابد در بین مردمان این سرزمین به نیکی مانگار خواهد بود.

شایانذکر است این خیر فرهیخته و نیک نام ۲ واحد آموزشی ۶ کلاسه با ۲۰۰۰متر زیر بنا بهمراه یک باب مسجد در شهر خرم آباد برای مردمان دیار زاگرس احداث نموده است.


بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .

نظرات این مطلب :

نام شما
ایمیل شما


پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
کد را وارد کنید

اتصال به درگاه

معرفی طرح های مشارکت

جشنواره ها